ABS003/25 – 25mm – SOCKET UNION
Beschreibung
Installation Instructions:
Operating Temperature: -40°C to 70°C
Pipe colour: RED
Diameter Tolerance:+/- 0.15mm
Wall Thickness: 3.22mm
Outside Diameter: 31.3mm
Inside Diameter: 25mm