ABS005/25 – 25mm – JOINTING SOCKET
Beschreibung
Installation Instructions:
Operating Temperature: -40°C to 70°C
Pipe colour: RED
Diameter Tolerance:+/- 0.15mm
Wall Thickness: 2.75mm
Outside Diameter: 30.5mm
Inside Diameter: 25mm