ABS022/25 – 25mm – CAPILLARY TEE PIECE
Used to connect the aspirating pipe to 10mm OD flexible nylon tubing.
Beschreibung
Installation Instructions:
Pipe Colour: RED
Diameter Tolerance: +/- 0.15mm