ABS009/25 – 25mm – CAPILLARY ADAPTOR
Used when a 25mm connection is required to 10mm OD nylon tubing. To create a trunk adapter or a capillary end cap.
Description
Installation Instructions:
Pipe Colour: RED
Diameter Tolerance: +/- 0.15mm