ABS007/25 – 25mm – END CAP
ABS007/25 – 25mm – END CAP
Used at the end of a pipe run to seal the system.
Beschreibung
Installation Instructions:
Operating Temperature: -40°C to 70°C
Pipe colour: RED
Diameter Tolerance:+/- 0.15mm
Wall Thickness: 4.33mm
Outside Diameter: 30mm
Inside Diameter: 25mm